Sociální sítě

Propojíme Váš web se sociálními sítěmi

Facebook

Spokojený zákazník a jeho recenze, děkujeme a jsme rádi, že jste spokojení! Super záležitost. Na rozdíl od klasického grilu, nebo grilu na prase/kýtu je tohle bezúdržbová sranda. Postavíte stroj, před hořáky maso, otevřete plynovou bombu a zapálíte.. Pokud Vám nevadí propečenější kousky masa, máte cca na 45 minut čas na pivo a přátele, jinak je dobré okrajovat co 20 až 30 minut. Po ukončení není potřeba několikahodinová údržba a úklid, takže za mě palec nahoru.

8

Milujete asijská jídla? Je na čase zkusit si je uvařit autenticky - na woku! Po té co jsem si zhléhl pár desitek, ne-li stovek videí z asijských kuchyní, rozhodl jsem se koupit wok. Tohle jsem prostě musel zkusit a byla to trefa do černého a nyní si to můžete zkusit i Vy! Více se dočtete v našem blogu

2

Víte proč je kebab to pravé jídlo pro Vaši akci? Protože ho stačí pouze objednat, vyzvednout, rozbalit, nasadit zapojit a točit. Po hodině ořežete první ořez a pak každých cca 20 min. uděláte další ořez. Přečetěte si více na našem blogu.

6
2 Comments

Párty stroje je projekt, který vznikl z našeho vlastního koníčku. Tak milujeme párty a vše co k nim patří, se vším tím občerstvením a zábavou okolo, že jsme rozhodli pořizovat další a další párty vybavení a zároveň umožnit širokému okolí sdílet s námi tuto zábavu. Vytvořili jsme tak příležitost zapůjčit si některé z našich párty setů, díky nimž si můžete užít stejné zážitky jako my. Přejeme vám příjemnou zábavu. Více se dozvíte na https://partystroje.cz

3

Instagram

No nemáme to tu krásné?
Přejeme nejenom všem našim klientům a jejich rodinám mnoho zdraví a úspěchů v následujícím roce. V této nelehké době jsme tu s vámi, neváhejte nás kontaktovat a rádi pomůžeme.
Musim se priznat, ze kdyz se nam to zobrazilo 3x pred zacatkem letu, tak jsme byli aj trochu nervozni :D uspesne jsme pristali v Lipsku a ted uz to bylo na miste :)
Kluci asi vedeli co delali ;)
Tento krasavec nas vezl domu ;)
Ta kanka vlevo v zadu jsem ja ;)
Az budete na Corfu, doporucuji pivo Corfu Beer special red k jidlu!!! Mnamm
Monicce se noc libil slogan na zdi... Me vlastne taky ;)
Kerkyra - susime pradlo
Ulicky Kerkyry jsou jedno velke trziste...
Kerkyra pohled na pevnost
Kerkyra - okraj pevnosti
Cerny pasazer
Deviti tunova socha Achillese. (Sidi ho trosku zrala)
Nadvori v palaci Achillion
Palma v noci
Pristavajici letadylko ;)
Pristavajici letadlo
Lodicky
Letadelko Kane ;)
Svaly neschovas...
Slapota
Zapad slunce
Zapadeno
Monca si v kapli zapalila svicku
Zapad slunce...
Pockame si na zapad slunce
Pro Ivu Haghofer ;)
Zapad slunce ;)
Dvur s zvonice klastera... Beztak cucijou v nedeli na zahradkare...
Vymalana klasterni tapeta :D
Monicka s Kajou na vyhlidce
No comment...
No nadhera, co vam mam rikat...
Po teto cestej jsme na horu prijeli
Uz jenom par kroku...
Kocici siesta
Kaplicka?
vysilac
Hroooomada vysilacu
Dnesni plaz...malo vlnek studena voda... Po par hodinach presun na zakladnu. Zadne vlnky, super tepla voda a krasne studeny meloun... Spokojeni ;)
crossmenuchevron-upchevron-down